Asansörlü Nakliyat

Evden eve taşınmak oldukça uzun zaman gerektiren ve ayrıntıları bulunan bir işlemdir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi için çeşitli nakliyat firmalarından yardım alınmaktadır. Nakliyat firmaları belli ücretler karşılığında evinizdeki eşyaların paketlenme taşınma ulaştırılma ve yerleştirilme gibi hizmetleri vermektedir. Çeşitli firmalar farklı hizmetleri de ek olarak verebilmektedir. En önemli hizmetlerden birisi ise asansörlü nakliyattır. Asansörlü nakliyat hem firmanın hem de ev sahibinin işlemler sırasında oldukça rahat ve hızlı bir şekilde taşınmasına yardım etmektedir. Aynı zamanda bu hizmet sayesinde eşyalarınıza zarar gelme oranı oldukça azalmaktadır.

Firmalardan Talep Edilebilecek Diğer Hizmetler

Nakliyat firmaları da kendi içinde çeşitli hizmetleri verebilme kapasitesine göre gruplandırılabilmektedir. Örneğin bir nakliyat firmasında asansörlü nakliyat adına kullanılacak olan makineli sistem bulunmuyorsa bu hizmeti veremez. Bazı nakliyat firmaları ise en üst seviye makinelerle ve araçlarla evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirebilmektedir. Evden eve nakliyatın önemli ayrıntılarından birisi ise güvenilir sigortalı taşımacılıktır. Bu şekilde olası aksiliklerde hasarınız karşılanacaktır.

Asansörlü Nakliyatta Ücret Farkı

Doğal yollarla eşyaların taşınması ile asansörlü nakliyat ile taşınması arasında oldukça fark vardır. Örneğin asansörlü nakliyat daha az işçi ve iş gücü kullanımı gerektirir. Diğer şekilde olan taşınma şeklinde işçi sayısı az ise zaman uzarken çok ise hizmet bedeli artmaktadır. Bu gibi ayrıntılar dikkate alınarak seçimlerin yapılması ve kararın verilmesi gerekmektedir.

Ema Kardeşler Nakliyat firmamız insanların evlerini taşıma konusunda diğer firmalara nazaran çok daha iyi ve kaliteli bir iş çıkarır. Bunda birçok etken olsa da en önemli etken müşterilerimize verdiğimiz değerdir.

Adres

Bağcılar / istanbul

Copyright 2020 Ema Kardeşler Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım | Seo : Sc Yazılım

Ara
× Whatsapp Destek