Hakkımızda

Hakkımızda

Ema karedşler Evden Eve Nakliyat

En çok tercih edilen nakliyat firmalarından biri olan Ema karedşler Nakliyat firmamız insanların evlerini taşıma konusunda diğer firmalara nazaran çok daha iyi ve kaliteli bir iş çıkarır. Bunda birçok etken olsa da en önemli etken müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Bizler ev taşıma işi yaparken günü kurtarmayı değil, hizmet verdiğimiz müşteriyi kazanmayı hedefleriz.

image-39

Çalışmalarımızı da bu doğrultuda planlar ve uygularız. Nakliyat araçlarımız oldukça kullanışlı ve bu işler için uygun olan araçlardır. Tente ve kasaları sağlam olduğu için müşterilerin eşyaları en iyi şekilde taşınır ve herhangi bir zarar durumu söz konusu olmaz. Bunun yanı sıra firmamız bünyesinde düzenli elemanlar çalışır. Bilindiği gibi nakliyat sektöründe düzenli eleman bulmak oldukça zor bir iştir. Genel olarak firmalar günübirlik işçiler çalıştırır ve işçilerin başarısız olması durumunda olan müşterilerin eşyalarına olur. Oysa firmamızda çalışmakta olan elemanlar bu işte oldukça deneyimlidirler ve bu sayede de müşterilerin evleri en iyi şekilde taşınır.

Firmamız bu alanda oldukça uzun bir süredir hizmet verdiği için nakliyat sektöründe de ismi duyulmuştur. Fiyat detaylarımız da diğer firmalara nazaran biraz daha uygundur. Müşterilerin görüşlerine ve fikirlerine saygı duyup onları değerlendirdiğimiz için bugün en büyük nakliyat firmalarından biri haline geldik. Eğer sizler de büyük bir nakliyat firmasından hizmet almak istiyor ve firma tespiti yapamıyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ema Kardeşler Nakliyat firmamız insanların evlerini taşıma konusunda diğer firmalara nazaran çok daha iyi ve kaliteli bir iş çıkarır. Bunda birçok etken olsa da en önemli etken müşterilerimize verdiğimiz değerdir.

Adres

Bağcılar / istanbul

Copyright 2020 Ema Kardeşler Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım | Seo : Sc Yazılım

Ara
× Whatsapp Destek